inwestycja Rumiana 36

Rumiana 36

Inwestycja Rumiana 36 została sprzedana

2,5 tygodnia

Czas znalezienia klienta przez Małycha Nieruchomości Premium

2.100.000 PLN

Cena ofertowa dewelopera

tel. +48 668 436 366

Zadzwoń do nas!

Rumiana 36 - Apartament na Starym Wilanowie

Apartamenty o podwyższonym standardzie w budynku dwu-lokalowym w tzw. stanie deweloperskim położone w doskonałej lokalizacji Starego Wilanowa w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Duże panoramiczne przeszklenia, współczesny design oraz powierzchnie od 190 m2, to tylko niektóre atuty tej inwestycji.

Inwestor - Rumiana 36

VG Capital to spółka, która od 11 lat realizuje inwestycje deweloperskie w Kołobrzegu, oraz w Warszawie. Specjalizuje się w rynku klienta Premium. Każda inwestycja wyróżnia się architekturą, oraz udogodnieniami dla mieszkańców spełniając oczekiwania współczesnych trendów na rynku mieszkaniowym. W portfolio VG Capital znajdują się zarówno budynki wielorodzinne, domy jednorodzinne jak i luksusowe obiekty hotelowe. Kapitał VG Capital jest w całości polski. VG Capital jest również obecny w branży hotelowej jako operator jednej ze swoich inwestycji condohotelowej Hotel Saltic Resort & SPA.

inwestor VG Capital

Lokalizacja - Rumiana 36

Wyłącznym biurem sprzedaży dla inwestycji Rumiana 36 jest:

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Królowej Aldony 6/3
03-928 Warszawa

Moje-Oferty

Dawid Małycha

Managing Director

e-mail:
dawid@malychanieruchomoscipremium.com

tel. +48 668 436 366

Więcej o mnie

Rumiana 36 to cicha i spokojna ulica. Wokół niska zabudowa, ambasady i placówki dyplomatyczne. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura miejska, restauracje, sklepy, przedszkola, oraz szkoły w tym międzynarodowe (Willy-Brandt School, The Britisch School, International American School, International European School), do kompleksu parkowego usytuowanego przy Pałacu w Wilanowie (1.5 km), Centrum Handlowego Sadyba Best Mall (2 km). W niedalekiej odległości znajduje się Golf Parks Poland, najstarsze pole golfowe w Warszawie. Jednocześnie bardzo bliska odległość od Miasteczka Wilanów (1km) sprawia, że wszelkie usługi znajdują się na wyciągniecie ręki.

Sfinansuj z nami
zakup nieruchomości w nowej inwestycji