Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Dom na sprzedaż Stara Saska Kępa
Praga Południe, Saska Kępa
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
5 300 000 PLN
15 142.86 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 350 m²
Liczba pokoi: 8
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: b/d
Numer oferty: 46/7447/ODS

Opis nieruchomości

Wyjątkowy dom z dużym ogrodem na Saskiej Kępie

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po kilku tygodniach od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadała Karolina Szewczykowska – Real Estate Advisor naszej agencji, która specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Dom z lat 60-tych posiadający możliwości rozbudowy i przebudowy, co jest niezwykle ważnym czynnikiem na Saskiej Kępie. Wspaniały, bisko 500- metrowy ogród jest ogromnym atutem nieruchomości.

Lokalizacja:

Dom zlokalizowany jest w jednej z najbardziej wyjątkowych części Saskiej Kępy – poszukiwanym adresie oferującym nieruchomości w segmencie Premium. Saska Kępa to dzielnica uznawana za najbardziej klimatyczną i luksusową, gdzie urok przedwojennych kamienic miesza się ze stylową zabudową miejską, a elegancja konkuruje z nonszalancją.

Bliskość Mostu Łazienkowskiego, Wału Miedzeszyńskiego czy Alei St. Zjednoczonych, zapewniają komfort poruszania się a dzięki zastosowaniu ekranów akustycznych ulica jest praktycznie niesłyszalna. Dojazd do centrum Warszawy zajmuje niespełna 10 minut. Saska Kępa to kameralność i klimat a równocześnie łatwy dostęp od zgiełku centrum oraz spokoju w Parku i Skaryszewskim. To wszystko sprawia, że jest to dzielnica ciesząca się olbrzymim zainteresowaniem wśród osób poszukujących swojego wymarzonego lokum.

Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!
Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

Karolina Szewczykowska
Team Leader – Senior Real Estate Advisor

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium