Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium >  Sprzedaż  >  Prezentujemy Państwu niezwykłe mieszkanie w doskonałej części Ochoty – Szczęśliwice tuż przy wejściu do Parku Szczęśliwickiego.
Ochota
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
990 000 PLN
13 944 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 71 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: 2001
Numer oferty: 171/7447/OMS

Opis nieruchomości

Rozkładowe i jasne mieszkanie przy parku 3 pok!

Prezentujemy Państwu niezwykłe mieszkanie w doskonałej części Ochoty – Szczęśliwice tuż przy wejściu do Parku Szczęśliwickiego. Przestronne mieszkanie z doskonałym rozkładem, znajduje się na strzeżonym i monitorowanym osiedlu. Cisza, spokój, mieszkanie bardzo jasne i wysokie. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży.

Lokalizacja:

Apartament mieści się w jednej z najbardziej pożądanej części Szczęśliwic, koło, Parku Szczęśliwickiego. Bliskość centrum, zieleni, wszelkich niezbędnych usług i dobra miejska komunikacja – to kolejne atuty tej nieruchomości.

Opis Nieruchomości:

Mieszkanie znajduje się w budynku z 2001 roku, na drugim piętrze z windą. Budynek jest zadbany i dobrze usytuowany, po konserwacji dachu, przed remontem elewacji i balkonów.

Mieszkanie posiada dwie wygodne sypialnie (13,88 m i 10,19), salon podzielony jest na dwie części: wypoczynkową i kuchenną (występuje możliwość wydzielenia kuchni), o łącznej powierzchni 30 m2, łazienka o powierzchni 5,5 m2, przedpokój o powierzchni 11, 2 m2. Na wyposażeniu kuchni znajduje się: zmywarka, płyta gazowa, piekarnik, lodówka. Dodatkowo do mieszkania przynależy balkon o powierzchni ok. 6 m 2.

Dla kogo przeznaczona jest nieruchomość:

Jest to idealne miejsce dla osób szukających nieruchomości z dostępem do zieleni. Park Szczęśliwicki to doskonałe miejsce dla wypoczynku, uprawiania różnych sportów, w tym narciarstwa na znajdującej się nieopodal górce szczęśliwickiej. Mieszkanie doskonałe dla pary lub pary z dziećmi. Ze względu na lokalizację – dostęp do wszystkich usług: Apteki, Sklepy Spożywcze, Kawiarnie, Restauracje sprowadza się do kilkuminutowego spaceru, co czyni tą ofertę niezwykłą i unikalną propozycją.

Standard mieszkania pozwala na jego wynajęcie. Obecnie mieszkanie jest wynajmowane (miesięczny okres wypowiedzenia). Jest możliwość zakupu mieszkania z najemcą (na okres do 3 lat).

Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!
Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksy Cywilnego.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Królowej Aldony 6/3 03-928 Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Karolina Szewczykowska
Karolina Szewczykowska
Real Estate Advisor
Telefon: +48 690 501 250
  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

mbf_sl_m_gr
kign
kmn
mls

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium