Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Przepiękne mieszkanie na parterze z dużym ogrodem, gwarantujący poczucie komfortu w nowej inwestycji z 2019 roku na Skoroszach.
Ursus
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
910 000 PLN
12 816.90 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 71 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: 2019
Numer oferty: 298/7447/OMS

Opis nieruchomości

Piękne, nowocześnie wykończone mieszkanie okazja!

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po pięciu tygodniach od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadała Karolina Szewczykowska – Real Estate Advisor naszej agencji, który specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Mieszkanie znajduje się w samym sercu Skoroszy w warszawskiej Dzielnicy Ursus. W okolicy znajdują się liczne sklepy, lokale usługowe, szkoły oraz przedszkola, a do przystanku autobusowego dojdziemy spacerem w 2 minuty, z którego dotrzemy w każdy zakątek Warszawy. Do centrum Handlowego Skorosze mamy 10 minut, natomiast wyjazd za miasto ułatwi nam szybki dojazd do trasy S8 czy Alej Jerozolimskich.

Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania! Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Karolina Szewczykowska
Team Leader – Senior Real Estate Advisor

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium