Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Słoneczne i eleganckie mieszkanie na sprzedaż świeżo po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Praga Północ
Praga Północ, Szmulowizna
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
995 000 PLN
12 134.15 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 82 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: 2
Rok budowy: 2008
Numer oferty: 337/7447/OMS

Opis nieruchomości

Słoneczne i eleganckie 3-pokojowe mieszkanie

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po kilku tygodniach od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadała Eliza Chojnacka – Real Estate Advisor naszej agencji, która specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Budynek usytuowany jest przy ul. Radzymińskiej, w bliskiej odległości od Centrum Praskiego Koneser, w którym mieści się kilkanaście różnorodnych restauracji, przestrzeń kreatywna dla dzieci, sklepy, strefa urody, muzea, galerie sztuki, spektakle, targi, koncerty, wystawy i wiele innych. W okolicy znajduje się pełna infrastruktura usługowa niezbędna do codziennego życia oraz Park Praski i Ogród Zoologiczny oddalone zaledwie o 8 min jazdy samochodem. Najbliższa stacja metra Szwedzka znajduje się w odległości 1 km, stacja metra Dworzec Wileński to raptem 5 min jazdy samochodem. Przystanek autobusowy znajduje się pod samym wejściem do budynku.

Gorąco polecam i zapraszam do oglądania!
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium