Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium >  Sprzedaż  >  Słoneczne i eleganckie mieszkanie na sprzedaż świeżo po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Praga Północ
Praga Północ, Szmulowizna
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
Rezerwacja
12 134 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 82 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: 2
Rok budowy: 2008
Numer oferty: 337/7447/OMS

Opis nieruchomości

Słoneczne i eleganckie 3-pokojowe mieszkanie

Świeże, przestronne, gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w w budynku z 2008 roku stylizowanym na kamienicę, który jest plombą pomiędzy kamienicami z 1918 roku. Mieszkanie ma rozkład na dwie strony świata. Ekspozycja południowo-wschodnia od strony pokoju dziennego z balkonem oraz ekspozycja północno-zachodnia od strony sypialni. Okna obu sypialni wychodzą na zaciszne zielone podwórko, co gwarantuje ciszę i spokój podczas snu, jak i w ciągu dnia.

Lokalizacja:

Budynek usytuowany jest przy ul. Radzymińskiej, w bliskiej odległości od Centrum Praskiego Koneser, w którym mieści się kilkanaście różnorodnych restauracji, przestrzeń kreatywna dla dzieci, sklepy, strefa urody, muzea, galerie sztuki, spektakle, targi, koncerty, wystawy i wiele innych. W okolicy znajduje się pełna infrastruktura usługowa niezbędna do codziennego życia oraz Park Praski i Ogród Zoologiczny oddalone zaledwie o 8 min jazdy samochodem. Najbliższa stacja metra Szwedzka znajduje się w odległości 1 km, stacja metra Dworzec Wileński to raptem 5 min jazdy samochodem. Przystanek autobusowy znajduje się pod samym wejściem do budynku.

Standard wykończenia:

Mieszkanie przy ul. Radzymińskiej 59A jest świeżo wyremontowane. W całym mieszkaniu położone są dębowe podłogi, wstawione drewniane drzwi i okna. W kuchni, łazience i garderobie zainstalowano meble na wymiar. Kuchnia i łazienka wyposażone są w sprzęt AGD. Mieszkanie jest bardzo dobrze oświetlone. Jest możliwość wydzielenia 4 pokoju. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie, tak zwane wykończenie pod klucz, z dużą dbałością o detale.

Rozkład pomieszczeń:

Salon z kuchnią – 28,4 mkw
Pokój 1 – 16,25 mkw
Pokój 2 – 16,87 mkw
Garderoba – 3,80 mkw
Łazienka – 6,14 mkw
Przedpokój 11,06 mkw
Balkon – 2,67 mkw

Kto może tu zamieszkać?

Mieszkanie świetnie sprawdzi się zarówno dla pary, jak i rodziny z jednym lub dwójką dzieci. Możliwość wydzielenia 4 pokoju stworzy komfortową przestrzeń mieszkalną nawet dla większych rodzin.
Mieszkanie szczególnie polecane osobom szukającym solidnych rozwiązań, dających gwarancję spokojnego funkcjonowania na przyszłość.

Dodatkowe informacje:

Do nieruchomości przynależy miejsce w garażu podziemnym płatne dodatkowo 35.000 złotych.

Gorąco polecam i zapraszam do oglądania!
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Katowicka 4 lokal 7 i lokal 8 (03-932) Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Eliza Chojnacka
Real Estate Advisor
Telefon: +48 789 366 263
  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

mbf_sl_m_gr
kign
kmn
mls

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium