umowa na wyłączność

Luksusowe Mieszkania

Luksusowe mieszkania z rynku pierwotnego – sprawdź projekty jakie realizowaliśmy

Projekty, gdzie dzieliliśmy się swoją wiedzą i doświadczeniem

Nova Dolna – Piaseczyńska 51

Mieszkania i apartamenty położone na Starym Mokotowie w kameralnym budynku - tylko 32 apartamenty. Budynek o modernistycznej formie, w którym zadbano o funkcjonalność zarówno przestrzeni wspólnej jak i rozkładu lokali. Przystępne metraże od 50 mkw do 171 mkw w standardzie Premium: concierge, klimatyzacja, panoramiczne okna w systemie HS, grzejniki podłogowe i wentylacja mechaniczna to tylko niektóre atuty tej inwestycji.

Rumiana

Niezwykły dom, który swoim projektem i standardem wykonania zachwyci każdego klienta. Dom w tzw. stanie deweloperskim położony w doskonałej lokalizacji Starego Wilanowa w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Duże panoramiczne przeszklenia, współczesny design oraz powierzchnia 351 m2, to tylko niektóre atuty tej inwestycji.

Rumiana 36

Apartamenty o podwyższonym standardzie w budynku dwu-lokalowym w tzw. stanie deweloperskim położone w doskonałej lokalizacji Starego Wilanowa w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Duże panoramiczne przeszklenia, współczesny design oraz powierzchnie od 190 m2, to tylko niektóre atuty tej inwestycji.

Zleć obsługę
sprzedaży inwestycji

Telefon

+48 668 436 366

email

kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Doradzamy

Pomożemy Ci ułożyć w czasie inwestycję, sprzedaż i zaplanować przepływy z bankiem.

Wiemy co się sprzedaje.

Wiemy, jakie metraże są poszukiwane, oraz czego oczekują klienci.

Wiemy co się kupuje.

Znamy lokalizacje, jakich szukają klienci, oraz trendy jakimi porusza się rynek.

Luksusowe Mieszkania – dlaczego rynek pierwotny?

Luksusowe mieszkania na rynku pierwotnym, czyli zakupione bezpośrednio od dewelopera to dziś nieruchomości, jakie są pożądane przez klientów segmentu wyższego i Premium. Możliwość zakupu mieszkania, bądź domu jaki można indywidulanie przygotować jest wartością samą w sobie. Na rynku obserwujemy trend powrotu do miasta i sprzedaży domów na jego peryferiach, oraz chęć zamieszkania w luksusowym mieszkaniu. Tego typu nieruchomości budują się praktycznie w każdej dzielnicy, w cenie są projekty kameralne o indywidulanym charakterze.

Jaka jest nasza rola w procesie sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim?

Jako agencja nieruchomości jesteśmy odpowiedzialni za proces sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego. Luksusowe mieszkania to jest przecież coś, czym zajmujemy się na co dzień. Rynek nieruchomości Premium rozwija się w takim kierunku, kiedy to deweloperzy oddają biuro sprzedaży do agencji nieruchomości chcąc skupić się tylko na pracach budowalnych.

Jak zaprojektować luksusowe mieszkania?

Wiemy jakie są trendy na rynku, oraz czego oczekują klienci. Wiemy również, jakie metraże są poszukiwane, oraz w jakim rozkładzie architektonicznym. Pomożemy Ci przygotować koncepcje nieruchomości.

Jak ustawić cenę za luksusowe mieszkania?

Luksusowe mieszkania powinny być wyceniane w sposób indywidulany. W zależności od dzielnicy, oraz ulicy na jakiej powstaje projekt, oraz od ilości udogodnień w nieruchomości np. klimatyzacji, wentylacji mechanicznej, panoramicznych okien itd.

Kto odpowiada za marketing nieruchomości?

Jest to indywidualnie ustalane z deweloperem. W części projektów byliśmy odpowiedzialni tylko za sprzedaż nieruchomości, w części po naszej stronie był również marketing nieruchomości.

W jaki sposób możemy Ci jeszcze pomóc?

Pomożemy Ci zaplanować inwestycję od strony projektu, oraz zaplanowania sprzedaży w podziale na etapy budowy. Luksusowe mieszkania możemy zacząć sprzedawać w procesie przedsprzedaży, dzięki czemu koszty budowy znacznie się zmniejszą.

Sfinansuj z nami
zakup nieruchomości w nowej inwestycji