Marta Bednarczyk-Golianek
Real Estate Advisor

Marta Bednarczyk-Golianek

Marta Bednarczyk-Golianek

icon-instagram

Doświadczenie: Marta praktykowała prawo już na studiach. Pracowała w kilku znaczących kancelariach prawnych w Warszawie. Będąc Adwokatem od 2013 roku specjalizowała się w kompleksowej obsłudze prawnej kluczowych na rynku polskim przedsiębiorstw. Zajmowała się reprezentacją Klientów przed sądami powszechnymi w całej Polsce.
Jako córka i żona przedsiębiorców budowlanych prowadzących firmy na rynku polskim i w Skandynawii, nasiąkała wiedzą związaną z nieruchomościami odkąd pamięta.
Jej ogromną wartością są szerokie zainteresowania na różnych obszarach życia, doskonałe i długofalowe relacje z Klientami i konsekwentne dążenie do celu. Ceniona za profesjonalizm, dużą kulturę osobistą i ogromne zaangażowanie we wszystkim czym się zajmuje. Macierzyństwo (jest mamą dwóch córek), doszlifowało jej umiejętności organizacyjne do perfekcji.

Kwalifikacje: Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Adwokatem wpisanym na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Zdała również egzamin na radcę prawnego zrzeszonego w Okręgowej Izbie Radców Prawnych. Wielokrotnie brała udział w kursach i szkoleniach z różnych dziedzin prawa i rozwoju osobistego.

Zainteresowania: Chłonie życie każdym zmysłem. Miłośniczka pięknych, niszowych zapachów. Estetka, zwracająca uwagę na szczegóły. Ceni sobie dobrą muzykę, sztukę. Fascynuje się architekturą. Jej ogromną pasją jest urządzanie wnętrz, zwłaszcza w klimacie industrialnym, z elementami vintage i skandynawskim tłem. Kocha rodzinne podróże. Jej ulubionymi kierunkami są: Indonezja, Włochy i Skandynawia.

Języki: j. angielski.

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium